Gold Bútor - egyedi bútor tervezés, gyártás, beépítés: Karrier

Karrier

Szakmai tapasztalattal rendelkező, és ambiciózus pályakezdő bútorasztalosokat keresünk a Gold Bútor csapatába!

Alkalmazni kívánt létszám: 2 fő

Munkaviszony betöltésének ideje: folyamatos

Amit nyújtunk:
- stabil, hosszútávú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszonyban
- munkavégzés mindig azonos helyen, a városközpontban
- modern géppark
- jó kollegáris környezet
- változatos, kreatív munka

Főbb feladatok:
- bútorok gyártásának előkészítése
- alapanyagok gépi megmunkálása
- bútorok összeépítése, technikai eszközök beépítése
- bútorok kiszállítása és helyszíni beépítése
- egyéni adminisztratív feladatok elvégzése
- egyéb a megrendelések teljesítéséhez tartozó feladatok

Amit elvárunk:
- szakmai tapasztalat vagy szakirányú végzettség
- a szakma szeretete
- igény a minőségi, precíz munkavégzésre
- kreativitás, jó problémamegoldó készség
- csapatszellem

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:
Telefonos felkereséssel Pásztor János ügyvezetőnél a +36 66 323 111-es számon.
E-mailben önéletrajz megküldésével: a karrier@goldbutor.hu e-mail címre.